Náhradné diely na telefóny Huawei – jednoduché riešenia za rozumnú cenu

Rozbité sklo na telefóne, nefunkčný mikrofón či baterka, ktorú treba nabíjať každý deň. Všetci to iste dobre poznáte. Pokazený telefón neraz dokáže skomplikovať aj tie najjednoduchšie činnosti. Nie vždy je však nutné radikálne riešenie. Vo väčšine prípadov stačí poškodený diel vymeniť a váš telefón bude fungovať ako nový. Či si už vyberiete možnosť opravy a kúpy náhradného dielu priamo cez servis, alebo si ho zaobstaráte vo vlastnej réžii, v každom prípade doprajete vášmu Huawei telefónu aj naďalej zotrvať na špičke prvotriednych technológií a moderného dizajnu.

Náhradné diely na telefóny Huawei – jednoduché riešenia za rozumnú cenu
Náhradné diely na telefóny Huawei – jednoduché riešenia za rozumnú cenu (Foto: PR)

Pokazil sa vám Huawei? Skúste originálne náhradné diely!

Náhradné diely sú pri väčšine jednoduchých porúch tým najjednoduchším a neraz aj najlacnejším riešením. Značka Huawei ponúka svojim užívateľom široký sortiment originálnych krytov, displejov, kamier, konektorov alebo batérií. Samozrejme, vždy je tu možnosť použitia aj lacnejších a neoriginálnych náhradných dielov na Huawei, tu však užívateľ stráca garanciu správneho fungovania a stopercentnej kompatibility daného dielu. Tak ako u väčšiny produktov, aj tu sa oplatí si za kvalitu radšej priplatiť.

Ako získať záruku aj na výmenu náhradných dielov na Huawei?

Ak sa váš telefón pokazí po uplynutí zákonnej záručnej doby, nie je to žiadna katastrofa. Na originálne náhradné diely na Huawei získavate automaticky dvojročnú záruku, a ak by predsa len niečo nefungovalo, v kvalitnom servise vám reklamáciu vybavia vo veľmi krátkom čase. V LCDpartner napríklad všetky diely pred odoslaním zákazníkovi ešte testujú, takže šanca, že niečo nebude fungovať, je veľmi nízka. Ak teda chcete, aby vám váš Huawei ešte dlho bezporuchovo slúžil, zverte inštaláciu jeho náhradných dielov do rúk odborníkov, ktorí si za svojou prácou stoja a nesú za ňu aj patričnú zodpovednosť.

Text:PR