Jednoduchý spôsob evidencie, vďaka ktorému získate obrovské množstvo výhod

Bývanie je niekedy komplikované viac, ako by sme si mysleli, a to nemáme na mysli práve financie, ktoré sú inak zdrojom často najväčších problémov. Ak potrebujete získať povolenie na vykonávanie konkrétnych činností v meste, v ktorom prechodne bývate, zdravotnú starostlivosť alebo zľavu na cestovanie, určite to až tak jednoduché nebude, preto sme tu my s ponukou, ktorá to môže všetko vyriešiť.

Jednoduchý spôsob evidencie, vďaka ktorému získate obrovské množstvo výhod (Foto: mojpobox.sk)

Potrebujete evidenčný charakter trvalého pobytu

Evidovať sa na úradoch v konkrétnych záležitostiach ako občan hlavného mesta SR a získať tak konkrétne povolenia bude s vaším novým trvalým pobytov v Bratislave oveľa jednoduchšie. Za cenu 9 € mesačne ste právoplatným občanom mesta a máte nárok na mnohé služby, ktoré svojím obyvateľom toto územie poskytuje.

Nečakajte na udelenie súhlasu

Zrejme si spomínate na doby, kedy ste v rámci vycestovania za lepšou prácou museli hľadať ubytovňu alebo podnájom, kde sa na noc môžete zložiť. Aby ste ale niečo skutočne aj zarobili, dĺžka pobytu presiahla viac ako tri mesiace. Podľa zákona ste sa po tejto lehote mali nahlásiť v danom meste s prechodným pobytom na ohlasovni. Dnes to povinnosť nie je, ale čerpať z výhod prechodného pobytu môžete stále.

Ak vám ho správca alebo majiteľ nehnuteľnosti nechce udeliť, vieme vám poskytnúť prechodný pobyt na dobrej adrese MY. Váš život sa po jeho získaní síce dramaticky nezmení. Nedarujeme vám byt ani strechu nad hlavou, ale máte opäť možnosť využívať služby, ku ktorým sa takáto evidencia vyžaduje.

Získajte oprávnenie na všetky výhody

Paušál na mobil, parkovacia karta, zľavnený lístok do MHD, možnosť sa prihlásiť do organizácií a čerpať mnohé iné a ďalšie výhody z pobytu evidenčného charakteru, za ktorý zaplatíte mesačne smiešnu sumu, je pre vašu maximálnu možnú spokojnosť naozaj dobrý výsledok. Všetko bez ohľadu na to, či ste v tomto meste vyrastali alebo nie.

Zaraďte sa do spoločnosti

Spolu s prenájmom vám poskytneme potrebné označenie poštovej schránky a ako bonus, sa môžete nechať pravidelne informovať o doručených zásielkach na adresu tohto sídla, ktoré bude tak povediac vašou novou vizitkou. S on-line evidenciou to bude naozaj jednoduché, pretože ste o type, odosielateľovi a váhe zásielky okamžite formou SMS alebo e-mailovej notifikácie informovaní. Trvalý alebo prechodný pobyt takéhoto charakteru je pre vás to najideálnejšie riešenie, ak sa potrebujete „zaradiť“ do spoločnosti so všetkým, čo k tomu patrí.

Text: PR