Dokonalý podnikateľský servis pre začiatočníkov

Nie všetci disponujú kapitálom, ktorý im poskytuje tie najlepšie možnosti. A pokiaľ si zakladáte spoločnosť, platí to dvojnásobne. Všetko naokolo môže byť ale jednoduchšie, ak si zvolíte výhodnejšie ponuky, ktorých je na internete naozaj dosť. Ale aj medzi nimi si musíte vedieť správne vybrať. Jeden z dobrých nápadov vám teraz predstavíme.

Dokonalý podnikateľský servis pre začiatočníkov
Dokonalý podnikateľský servis pre začiatočníkov (Foto: unsplash.com)

Virtuálne sídlo firmy

Veľmi veľa podnikateľov si zvolila pre svoje účely tzv. výhodnejšie sídlo spoločnosti alebo virtuálnu kanceláriu. Ide o ľudí, ktorí nepotrebujú využívať denne svoju kanceláriu, a preto je pre nich cenovo prijateľnejšie zaobstarať si takéto virtuálne riešenie.

Alebo si možno právnické a fyzické osoby nemajú vždy možnosť zriadiť sídlo firmy na adrese svojej prevádzky alebo svojho bydliska, pretože to môže ohroziť v konečnom dôsledku aj ich vlastné súkromie.

Pri založení spoločnosti to bez sídla nepôjde

Registrovať svoju novú firmu niekde musíte. Ak využijete na tieto účely virtuálnu kanceláriu, bude to lepšie len a len pre vás. Výhod je samozrejme hneď niekoľko a každá jedna môže byť veľkým benefitom.

  • mesačné náklady sa s klasickým riadením kancelárie nedajú ani porovnať;
  • prestíž, ktorú vám táto forma sídla poskytne je bezkonkurenčná;
  • od prvého založenia spoločnosti môžete využívať aj profesionálne služby tohto sídla;

Aké kroky musíte pre jeho získanie podniknúť?

Nič príliš náročné. Prenajať si virtuálne sídlo môžete aj online, nepotrebujete k tomu navštevovať žiadne úrady, ale stránku onlineinvest.sk a všetko potrebné si dohodnúť s profesionálmi, ktorí sa na sídla alebo rýchlejšie a výhodnejšie zakladanie spoločností, špecializujú už dlhodobo.

Pomôžu vám napríklad aj s právnymi úkonmi so zakladaním firiem spojenými, riešia tiež účtovné služby a daňové poradenstvo alebo podnikateľské a právne poradenstvo. Pod jednou strechou môžete mať tak plný podnikateľský servis s kompletným zázemím.

Text: PR