Podnikajte v kanceláriách s výhľadom v Polus Tower I a II

Kancelársky život vie byť niekedy pekne nudný, zvlášť ak sa deň čo deň vraciame do tej istej nudnej kancelárie, v ktorej je ľahké chytiť ponorku. Práve preto sa kancelárie s výhľadom ukazujú ako skvelé riešenie v prípade, že pre svoju prácu hľadáte také priestory, ktoré doslova nabijú energiou. V Bratislave to zažijete v budovách Polus Tower I a II.

Zmodernizované kancelárske priestory

Pri práci nás motivuje množstvo vecí – entuziazmus kolegov a vedúcich pracovníkov, dobrý plat, ale určite aj prostredie. Šedé ošarpané steny ešte nikdy nikomu nedodali chuť do práce, nehovoriac o tom, ak sa deň čo deň opakuje rovnaký scenár. Najskôr trčíme v dopravnej zápche, potom nemáme kde zaparkovať a napokon zistíme, že je v budove pokazený výťah a musíme si to odšliapať po schodoch. Toto sa vám v kancelárskych priestoroch, ktoré sú na prenájom v Polus Tower I a II, nikdy nestane. Budovy si prešli modernizáciou len prednedávnom, a tak je jasné, že sa môžete tešiť na príťažlivý vzhľad fasády i vnútorných priestorov. Podnikať v zrekonštruovaných priestoroch, na ktorých sa odráža starostlivý prístup správcu budovy, je snom azda každého bratislavského podnikateľa, a to najmä preto, že pôsobia reprezentatívne. Hanbiť sa pred klientom len preto, že ho hostíte v nemoderných priestoroch alebo že nemá kde zaparkovať, už nebude váš prípad. Stačí si nájsť kanceláriu s vhodnou výmerou a dohodnúť si jej obhliadku. V Polus Tower I aj II môžete podnikať už na ploche 150 m2, no v prípade, že na svoju činnosť potrebujete viac priestoru alebo vlastníte väčšiu firmu s viacerými zamestnancami, určite oceníte možnosť prenajať si kancelárske priestory napríklad v rámci jedného poschodia.

Kancelárie v lukratívnej bratislavskej lokalite

Bratislava-Nové Mesto ponúka veľmi priateľské prostredie pre biznis. Je to dobre známa lokalita a nachádza sa v nej množstvo budov, ktoré môžu slúžiť ako záchytné body pre vašich klientov, keď vás budú chcieť navštíviť. Podnikať v kancelárskych priestoroch v Polus Tower je preto veľkou výhodou. V okolí budovy je možné využiť množstvo služieb. Banka, prítomnosť bankomatu, pošty, kaviarne či reštaurácie určite uľahčí vaše každodenné rituály a oceníte i lekárne alebo neďaleké nákupné centrum. Čokoľvek vám počas bežného pracovného dňa zachýba alebo si budete musieť vybaviť, vám nezaberie viac času, ako je nutné, a vy sa budete môcť o pár minút opäť venovať svojmu biznisu. Potrebujete načerpať nové sily pri šálke kávy? Výhľad z okna vám jej popíjanie zaiste spríjemní. Kancelárske priestory s výhľadom v Polus Tower I a II vám umožnia mať časť mesta ako na dlani. Prídete na nové myšlienky, uvoľníte sa a potom šup do práce. Ak budete potrebovať zorganizovať poradu, konferenciu alebo školenie pre vašich zamestnancov, nemusíte dlho pátrať ani po vhodnej konferenčnej miestnosti. Informujte sa o nájomných podmienkach, možnostiach parkovania a servisných poplatkoch, príp. si nájdite sprostredkovateľov, ktorí sú schopní všetko vyriešiť tak, aby ste boli ako nájomník kancelárskych priestorov maximálne spokojný, aj čo sa finančnej stránky týka.

Text a foto: PR