Futbalové zápasy najlepších mužstiev Európy

Zažiť na vlastné oči zápas najlepších európskych futbalových mužstiev je pre mnohých mužov sen, o ktorom dúfajú, že si ho raz splnia. Vďaka cestovnej agentúre Futbaltour môžu aj slovenskí fanúšikovia európskeho futbalu zažiť perfektnú atmosféru na štadióne svojich obľúbených futbalových tímov.

Futbalové zápasy najlepších mužstiev Európy
Futbalové zápasy najlepších mužstiev Európy (Foto: unsplash.com)

Real Madrid

„Biely balet“ nehrá po odchode Cristiana Ronalda taký futbal, aký by si predstavovali tréneri a funkcionári tohto tímu, no napriek tomu vedia predviesť fantastický futbalový výkon, ktorý si fanúšikovia budú užívať celých 90 minút. Sú to jednoducho páni futbalisti, ktorí aj napriek nepriaznivému stavu vedia vložiť do zápasu srdce.

Ak by ste chceli vstupenky na zápas Realu Madrid, navštívte web stránku futbaltour.sk a pozrite si aktuálnu ponuku zápasov Realu Madrid.

Ubytovanie, letenky a vstupenky v cene zájazdu

Ak sa rozhodnete pre kúpu zájazdu od Futbaltour, vyhnete sa zháňaniu vstupeniek, ubytovania, ale aj leteniek do daného a z daného európskeho mesta. Všetko toto budete mať v cene zájazdu. Ako bonus získate aj služby delegáta, preto ak budete potrebovať niečo prekonzultovať, stačí sa na neho kedykoľvek obrátiť a on si na vás nájde čas a zodpovie na všetky vaše otázky.

Ak vás napríklad zaujal zájazd na zápas Bayernu Mníchov s inými nemeckými tímami, okrem ubytovania, leteniek, vstupeniek a služieb delegáta si budete môcť pozrieť aj mesto Berlín.

Futbaltour ponúka zájazdy na zápasy nielen španielskej a nemeckej ligy, ale aj tej anglickej, talianskej a francúzskej. Dokonca môžete na vlastné oči vidieť najúspešnejší duel dvoch famóznych tímov ( El Clásico), kde súperia medzi sebou dva najlepšie tímy La Ligy – Real Madrid a FC Barcelona.

Očakávajte priateľský prístup, fantastické služby a žiadne dodatočné poplatky. Pôsobia na trhu už neuveriteľných 10 rokov a za ten čas s nimi cestovalo na futbalové zájazdy vyše 50 000 klientov.

Text: PR