Moderné doplnky, ktoré zmenia vaše auto na nepoznanie

Cesta autom býva často pomerne dlhá a náročná, preto je dobré, ak si ju aspoň z časti môžete niečím dobrým spríjemniť. Veľmi dobré sú a pomerne málo šoférov o nich vie, deflektory okien. Vyskúšať môžete aj plastové lemy blatníkov alebo nášľapy. Možností, ako si vyšperkovať a doladiť svoje auto je naozaj veľa, preto vás s tými najlepšími teraz oboznámime.

V súčasnosti existuje na trhu veľa automobilových doplnkov, ktoré zlepšujú váš zážitok z cestovania a zvyšujú pohodlie, bezpečnosť a zaujímavosť vašej jazdy.

Uvádzame niekoľko z nich, ktoré nielen zlepšia vaše zážitky z jazdy, ale tiež pomôžu pripraviť sa na neočakávané udalosti, o ktoré na ceste dnes nie je žiadna núdza.

Kamera vo vozidle

Sledovacie kamery sa dajú použiť nielen na zachytenie nezabudnuteľných ciest, no môžu sa vám hodiť aj v prípade nehody.

Predná kamera vás fyzicky nechráni, ale pomocou kvalitných záberov môžete dokázať, kto je za nehodu zodpovedný.

Držiak na telefón

Vďaka internetu a mobilu sme dnes zastihnuteľní takmer všade, a ani auto už nie je výnimkou. Telefonovať a vybavovať hovory v aute bez špeciálnej súpravy je ale zakázané. Prvoradým cieľom šoféra je predsa vozovka.

Preto, predtým, než cez pohodlné nášľapy vstúpite do svojho vozidla, si zabezpečte na preberanie hovorov a umiestnenie mobilu stojan a iné dôležité prvky.

Súprava Bluetooth

Aby ste mohli pripojiť svoj smartfón k systému stroja cez Bluetooth, nemusíte kupovať nové auto. Automobilová súprava Bluetooth je nevyhnutným doplnkom v interiéri automobilu, ktorý sa pripája k automobilu a pomáha prehrávať hudbu a telefonovať cez reproduktory vozidla bez použitia rúk.

USB nabíjačka do auta

Vybitý telefón je poslednou vecou, ​​ktorú chcete na cestách mať. Ak vo svojom aute nemáte port USB alebo potrebujete viac ako jeden port, navštívte obchod s autodielmi a príslušenstvom a kúpte si to, čo vám najviac vyhovuje.

Aby všetko ale nebolo iba o telefonovaní za volantom, nezabudnite ani na kvalitné plastové lemy blatníkov, ktoré auto ochránia pred nečistotami a dodajú mu športovo-elegantný vzhľad.

Text: PR, foto: unsplash.com